FrmJR ! En Junior Site
90 lwl Full Farm Chiness karakter Sp gereksinimi Yeolpls

FrmJR Üyesi Olmak İçin Tıkla!

FrmJR ! En Junior Site
90 lwl Full Farm Chiness karakter Sp gereksinimi Yeolpls

FrmJR Üyesi Olmak İçin Tıkla!

FrmJR ! En Junior Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FrmJR ! En Junior Site

FrmJR Forumların En Junioruna Hoşgeldiniz..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

90 lwl Full Farm Chiness karakter Sp gereksinimi

YazarMesaj
AtaBey
Admin
Admin
AtaBey

<b>Uyarı</b> Uyarı : Uyarı Yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 897
<b>Puan</b> Puan : 2178
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 7
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/10/09
<b>Nerden</b> Nerden : Edirne
<b>Lakap</b> Lakap : AtaBey
<b>Takım</b> Takım : Galatasaray

90 lwl Full Farm Chiness karakter Sp gereksinimi Empty
MesajKonu: 90 lwl Full Farm Chiness karakter Sp gereksinimi   90 lwl Full Farm Chiness karakter Sp gereksinimi Icon_minitimePaz 8 Kas. - 19:19

Merhaba.

Bu konunun amacı China ırkı karakterler'de 90 lwl full farm olmak için Gereken sp miktarını Resimli bir şekilde görmek. Ve 100lwl'de China karakterlerin yeni skilleri bulunmakta.

Yeni karakter açıcak arkadaşlarımız bu rehber sayesinde hangi build'i seçeceğini, ne kadar sp gerektriğini, ve sonradan o build'e eklenicek skilleri şimdiden görmüş olucaklar.

Ben sp hesaplarken standart şekilde skillere verdim.

Örneğin: Str Fire build'inde ben fire wall serisini açmadım. Siz onu extra'dan açmak isterseniz standart sp'nin 30-40k üstünde tutacağını en azından kafanızda şekillendirmiş olursunuz.

İlk Önce Attack Skilleriyle Başlayalım..

Bicheon ;

Blader gerçekten kasması bir ölüm ama pwp'si tam bir sefa olan karakterdir. Eşit Şartlara sahip China charlar arasındaki en yükdek defans'a bu build sahiptir.

Bicheon İnt karakterler tarafındanda kullanılabilir.

Str Weapon: Blade
İnt Weapon: Sword

90 lwl Full max Bicheon ve Sonradan build'e eklenicek Skiller..

NOT: Altı kırmızı çizgi ile işaretli skillerin tam olarak kaç lwl'de geleci şu an bilinmiyor
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bicheon 90 lwl Toplam Sp : 477,460

Heuksal ile devam edelim..

Heuksal Silkroad'ın ilk zamanlarında bir skill vurduktan sonra bekleme süresi olan skill'lere sahipti, yani yavaş kalıyordu pwp'de.

Ama Europa update'si ile birlikte Heuksal yavaş bir build olmaktan çıkıp aksine 4 skil'in saniye'ler içinde çıktığı bir build haline geldi.

Heuksal'ın bir diğer avantajı en alttaki Pasiffe skill'i HP arttıran Skill'idir.
Şu an Eşit şartlardaki karakterler arasında en yüksek Hp miktarına Heuksal Build'i bulunan karakterler sahiptir.

Heuksal İnt karakterler tarafındanda kullanılabilir.

Str Weapon : Glavie
İnt Weapon: Spear

Heuksal 90 lwl max ve Sonradan Build'e eklenicek Skiller.

NOT: Altı kırmızı çizgi ile işaretli skillerin tam olarak kaç lwl'de geleci şu an bilinmiyor
Heuksal 90 lwl toplam sp miktarı : 364,473

Sırada Pacheon ( Bow )

Pacheon şahsen benim China karakterler'deki favorim.

Pacheon'un en büyük özelliği Heuksal ve Bicheon'a göre Crit vurma değeri yüksek.

Ve Skillerinde'de Crit vurma değerini arttıran özellikler mevcut..

Europa karakterler gelmeden önce Bow karakterler Gerçekten Unuqie katiliydiler. ama Europa karakterlerin Yüksek Attackları üzünden Unuqie katili ünvanını az ölçüde kaybettiler.

Bow karakterlerin pwp'dede artık bir sürü avantajları var. En büyük avantajları bana göre 5'li kombo ve Sarı ok Skilin'de Stun tutması.

Ama şu varki bence hala China ırkında kasılması en zevkli karakter diye düşünüyorum.

Pacheon 90 lwl max ve Sonradan build'e eklenicek skiller.

NOT: Altı kırmızı çizgi ile işaretli skillerin tam olarak kaç lwl'de geleci şu an bilinmiyor.
Pacheon 90 lwl toplam sp miktarı :352,073

Artık China karakterlerin Buff'larının bulunduğu Fire, Lıghtıng, Cold 'a geçelim..

Fire, Lıghtıng, cold'da iki yapılandırma mevcut. Bunlar Str charların açacağı skiller, İnt charların açacağı skiller.

Ben Bunları İkiye ayırarak sizlerle paylaşacağım.

Yine söylüyorum Fire, Lıghtıng, Cold'da Standart yapılandırma yaptım. Ve standart skiller açtım..

İlk önce Fire'den başlayaşlım;

Fire'nin birçok avantajı mevcut, bunların başında İmbue (el yakma) skil'inin lıghtıng ve cold'a göre daha yüksek atağa sahip olması. Ve Fire Build'inde Mag defans ve Fire Nuke'lerinin bulunması. Fire'de İmbue skilnde olduğu gibi nuke'leride Lıghtıng ve Cold'un nukelerine göre attack'ları yüksek skillerdir.

Öncelikle İnt Fire ve İlerde Bu build'e eklenicek yeni skiller.

İnt Fire 90 lwl toplam sp Miktarı: 303,686

Şimdi Str karakterler için İdeal Fire Skilleri ;
Str Fire Toplam sp Miktarı : 182,645

Lıghtıng'le devam edelim.

Lıghtıng'ın imbue skil'i Fire kadar yüksek atağa sahip olmasada Çoğu int'cinin tercihidir.

Lıghtıng'in diğer özellikler sırasıyla Hızlı koşma, jetlenme, Attack Arttırıcı Buff, ve en önemlisi Nuke'leri.

Şu an China ırkı karakterlerde vazgeçilmeyen tek şey hızlı koşma. Str karakterleri bilemem ama İnt karakterler için Lıghtıng olmazsa olmaz.

İlk Önce İnt Lıghtıng Ve İlerde eklenicek skiller.
İnt Lıghtıng toplam sp:287,137

Şimdi Str karakterler için Lıghtıng'deki ideal skiller. (İmbue Skil'i açılmamıştır)
Str Lıghtıng için toplam sp: 166,488

Cold'la devam edelim..

Cold İnt karakterler için bir cennet diyebiliriz. Ve tanıdığım çok int karakter var. Cold ana Build'i.

Phy defans'ları ve Snow Shield'i ile İnt karakterlerin Number One 'si diyebiliriz

Ama Cold'u Str charlarda tercih edebiliyor. Kimisi master total'den artan 30 master total'i Cold'da harcıyor kimisi 90 max kullanıyor.

Bu Yüzden Cold'uda İnt ve Str olarak 2 çeşit yaptım..

İnt cold ve ileride eklenicek skiller.

İnt Cold için toplam sp : 391,089

Str Cold ve ileride gelicek skiller.
Str Cold için toplam sp : 130,841

Ve Sırada Son zamanların favorisi Force

Force china ırkının Warlock'uda diyebiliriz

Force'de int - str karakter ayrımı olmadığı için tek şekilde göstericem.

Force 90 lwl max ve ileride eklenicek skiller.
Force Toplam sp miktarı :306,589
https://frmjr.yetkin-forum.com

90 lwl Full Farm Chiness karakter Sp gereksinimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 90 lwl Full Farm Europa karakter Sp gereksinimi
» Karakter Gelişimi
» JR Karakter Sayfası
» Border Defense War Karakter Yapılandırma Rehberi
» MedievaL II Total War full