FrmJR ! En Junior Site
Npc ve Satıcılar Yeolpls

FrmJR Üyesi Olmak İçin Tıkla!

FrmJR ! En Junior Site
Npc ve Satıcılar Yeolpls

FrmJR Üyesi Olmak İçin Tıkla!

FrmJR ! En Junior Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FrmJR ! En Junior Site

FrmJR Forumların En Junioruna Hoşgeldiniz..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Npc ve Satıcılar

YazarMesaj
AtaBey
Admin
Admin
AtaBey

<b>Uyarı</b> Uyarı : Uyarı Yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 897
<b>Puan</b> Puan : 2178
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 7
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/10/09
<b>Nerden</b> Nerden : Edirne
<b>Lakap</b> Lakap : AtaBey
<b>Takım</b> Takım : Galatasaray

Npc ve Satıcılar Empty
MesajKonu: Npc ve Satıcılar   Npc ve Satıcılar Icon_minitimePaz 8 Kas. - 18:36

Bir tüccar NPC, tüccar sağ tıklama ile bir pencere açmak için bir işlem başlatmak için. Orada penceresinde üç seçenek olacak:

1) I wanna trade
2) Ben değişim istiyorum
3) walk away

"Ben" ticaret pencere açılacak ticaret istiyorum.
"Ben değişim istiyorum" senin arayışı almak için kullanılır.
, Bir öğeyi tıklatın satın almak ve öğe üzerinde sol fare tuşunu basılı tutun ve envanter boş bir yuvaya sürükleyin. Satın alma fiyatı görüntüler zaman öğenin üstüne götür.
Eğer bir NPC öğe satmak istiyorsanız, ürün üzerinde envanterindeki ticaret pencere olmasını hala fare imleci hareket ettirerek onun değerinde bulabilirsiniz. , Üzerine tıklayın ve sol fare tuşunu basılı tutarak satıcının envanterine öğeyi sürüklerken ürün satmak için. Bir pencere Eğer ürün satacağını soran açılır. "OK" işlemi tamamlamak ve zenginliklerini toplamak.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oyuncu Pazarları
Kale, bir oyuncu oturma karşılaşabilir veya bir tablonun önünde duran. Bu oyuncular öğeler satıyoruz. Bu oyuncular, önce satın almak için onları hedef ve sağ tıklayarak onlar satıyoruz her şeyi görmek için. , Tam olarak ne gibi ürünleri satın almak için zaman NPC satıcılardan satın almak istiyorsunuz.
Eğer satıcı olarak kendinizi ayarlamak istiyorsanız, ya "basabilirsiniz H" ve tüccar seçeneğini veya metin kutusuna alan tip tıklayın "/ tüccar". Daha sonra satılık kalemlerini koymak ve bir fiyat tayin edebilecektir. Oyuncular sonra mal satın edebilecektir. Bir kez masa ayarlandı herhangi bir gelenek başlatmak gerekmez; her şey otomatik sürece tüccar modunda ve yukarı satılık fiyatlı ürün varsa yapılacaktır.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://frmjr.yetkin-forum.com

Npc ve Satıcılar
1 sayfadaki 1 sayfası